DUYURULAR

Yüz tanıma sistemleri,

Zkteco yüz tanıma sistemi kaliteli tanıma algoritması ile en gelişmiş tanıma teknolojisidir. Yüz tanıma sistemi nasıl çalışır ? Sistem insan yüzünü çeşitli açılardan yakalayarak görüntüler kayıt eder. Bu kayıtlar resim formatında değildir. Çeşitli açılardan alınarak yapılan kayıtlar rakamsal değerlere dönüştürelerek kayıt yapılır. 

Web Tabanlı Pdks Yazılımı,

Web Pdks sistemi personel takip yazılımı son derece gelişmiş bir yazılımdır . Personellerin giriş çıkış hareketlerini cihazlardan otomatik alarak hakedişlerini oluşturup sizlere rapor sunan bir yazılımdır. Web Pdks yazılımı içerisinde Pdks modülünün yanı sıra Access kontrol modülü,Yemekhane modülü,Ziyaretçi modülü ile tüm ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere kolaylıklar sunar. 

Web Pdks yazılımı ile fzla mesai sınırlandırma ,mesai onaylama ,yıllık izin takipleri ve çok çeşitli kişisel ve toplu hakediş raporları alınabilir. 

Ay sonu alınan puantaj raporları Erp yazılımlara aktarım yapılabilir.

 

Web tabanlı personel takip yazılımı kurulumu ve kullanımı son derece kolaydır.

 

Web pdks sistemi çok kullanıcı seçeneğine uygun tasarlanmıştır.

 

Web tabanlı geçiş sistemi müşterilerimizin kendi sunucularına ve ya talebe göre firmamızın sunucusuna kurulum sağlayarak kullanıcılara göre şifre ve kullanıcı adı tanımlamasından sonra dünyanın her bölgesinden web personel takibi yapabilir.

SQL pdks yazılımı kişilerin giriş ve çıkışlarını,maaş,bordro takip sistemi,personellerinizin maaş ve mesailerini tek tuş ile hesaplama yaparak aylık dökümanları sunabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve önerileriniz için yazılım ekbimizle görüşmeniz rica olur.